הוצאת מאגנס ממשיכה לתת שירות גם בימים אלו, אך במתכונת מצומצמת. ניתן לבצע הזמנות באתר ולקבל משלוחים. נעדכן בכל שינוי לפי הצורך. האוניברסיטה סגורה, ולכן נבקש בעת ביצוע הזמנה לא לבחור באפשרות איסוף עצמי. יש לברר מראש גם לגבי שירות צ'יטה המפנה חבילות לבתי עסק. באיחולי בריאות טובה, צוות מאגנס
חיפוש מתקדם
מבצע אלקטרוני
>חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי במשתנים אחדים
מידע נוסף
מו"ל:
שנה:
2008
דאנאקוד:
45-005185
עמודים:
336
שפה:

חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי במשתנים אחדים

תקצירי תיאוריה ותרגילים כולל תקליטור

תקציר

ספר לימוד זה מיועד לסטודנטים הלומדים "חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי במשתנים אחדים" ו-"אנליזה וקטורית" במוסדות להשכלה גבוהה בקורסים:חדו"א 2, חדו"א 2 מ, חדו"א 2 ת, וחשבון אינפיניטיסימלי, ומקיף את כל הנושאים הנלמדים בקורסים אלה.
הספר נכתב על ידי צוות מרצים בעלי ניסיון רב בהוראת הקורסים הללו במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה והטכניון.
הספר נכתב תוך שימוש בשיטות הוראה ולמידה חדשות, המתבססות על למידה עצמית באמצעות פתירת שאלות. השאלות המוצגות בספר נבחרו בקפידה רבה, כדי לייצג את כל החומר הנלמד, ובה בעת מתוך דאגה והתחשבות, לא להעמיס על הקוראים כמות רבה גדולה מדי של שאלות. לכל נושא נכתב תקציר המכיל את התיאוריה, מובאים הגדרות ומשפטים המלווים בהסברים נוספים ודוגמאות רבות, וכן כ-350 שאלות משלושה סוגים: שאלות עם פתרון, שאלות ללמידה עצמית ושאלות להעמקה ומושגיות.
בספר מיושמות שיטות של גרפיקה ממוחשבת, אשר מועילות מאוד בקורס בו נדרשת אינטואיציה גיאומטרית רבה. לצורך זה מלווה הספר בתקליטור המכיל כ-200 קבצים עם שרטוטים והדגמות.

ספר קורס