מבצעים על מאות ספרים כעת באזור המבצעים. הזמנות שיתקבלו מיום חמישי 18.4 יטופלו ויישלחו אחרי חול המועד פסח. אנו מאחלים לכל לקוחותינו חג שמח!

מדיניות פרטיות


ברוכים הבאים לאתר הוצאת מאגנס. אתר זה נבנה מתוך כוונה ורצון כנים לשמור על כבודם ופרטיותם של המשתמשים בו. מערכת האתר עושה כל שלאל ידה כדי להנעים את הגלישה בחלקיו של האתר ולהגן על פרטיותם של הגולשים בו. פרטיותכם חשובה לנו מאוד. הוצאת מאגנס מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע על הגולשים באתר זה, אלא בהתאם למדיניות המוצהרת להלן וכמתחייב על פי דין.

איסוף מידע ושימוש בו

הוצאת מאגנס היא הבעלים היחיד של המידע הנאסף באתר זה. אנו לא נמכור ולא נשכיר את המידע האמור לאחרים ולא נשתף בו אחרים בדרכים אשר אינן מוגדרות במסמך זה. הוצאת מאגנס אוספת מידע מהגולשים במקומות שונים באתר זה. 

רישום

אין צורך להירשם באתר בשמות משתמש ובסיסמאות על מנת לעיין בתוכנו. יחד עם זאת, אם נרשמתם לאתר לצורך ביצוע רכישה, עיון בספר מקוון, או בכל דרך אחרת, אנו נצרף את כתובת הדוא"ל שלכם לרשימת הדיוור האלקטרוני שלנו ואתם תקבלו מאיתנו עדכונים על ספרים חדשים, מבצעי מכירות וכיוצ"ב. בכל עת תוכלו להסיר את עצמכם מרשימת הדיוור על ידי לחיצה על קישור מיוחד הנמצא בתחתית כל הודעת דוא"ל שאנו שולחים. 

רכישת מוצרים

אנו מבקשים מידע בטופס הרכישה באתר. כאן על הגולשים למסור מידע להתקשרות (דוגמת שם וכתובת למשלוח) וכן מידע כספי (דוגמת מספר כרטיס אשראי ותוקף הכרטיס). מידע זה נחוץ לצורכי חיוב ומילוי ההזמנה. אם ניתקל בקשיים בביצוע ההזמנה, נשתמש במידע ההתקשרות על מנת ליצור קשר עם הגולש/ת. מידע זה ישמש גם לרישום לרשימת התפוצה של ההוצאה ויאפשר ללקוחותינו את ההנחה המיועדת ללקוחות המזמינים באתר.

ספרים אלקטרוניים

המידע האישי שאנו מבקשים מלקוח המבקש לרכוש גישה לספרים מקוונים זהה לזה שאנו מבקשים מלקוח הרוכש ספרים מודפסים. 

קבצי log

אנו משתמשים בכתובות IP על מנת לנתח מגמות, לנהל את האתר, לאתר תנועת גולשים ולאסוף מידע דמוגרפי כללי לשימוש כוללני. כתובות IP אינן מקושרות למידע אישי הניתן לזיהוי. קישורים לאתרי אינטרנט אחרים:

אתר זה מכיל קישורים למספר אתרי אינטרנט אחרים. לתשומת לבכם,  הוצאת מאגנס אינה אחראית להגנה על הפרטיות של אתרים אלו. אנו מעודדים את גולשינו להיות ערניים לנקודה שבה הם עוזבים את אתרנו ולקרוא בעיון את תנאי ההגנה על הפרטיות בכל אתר האוסף מידע הניתן לזיהוי אישי. הצהרה זו מתייחסת למידע הנאסף באתר זה בלבד.

אבטחה

אתר זה נוקט את כל אמצעי הזהירות על מנת להגן על מידע הקשור לגולשינו. כאשר גולשים מוסרים מידע דרך האתר, מידע זה מוגן, הן online הן offline.

כאשר אתם מתבקשים על ידי המערכת לספק מידע רגיש (דוגמת מספר כרטיס אשראי ומספר תעודת זהות), מידע זה מקודד ומוגן באמצעות תכנת הקידוד המתקדמת בתעשייה SSL ובהתאם לתקן PCI של חברות האשראי. המידע מועבר ישירות לחברות האשראי באמצעות חברת הסליקה טרנזילה מבלי שהוא מתקבל באתר הוצאת מאגנס. כשאתם נמצאים בעמוד מאובטח, למשל טופס ההזמנה שלנו, צלמית המנעול בתחתית מסך הדפדפן נראית נעולה, בניגוד למצב שבו היא נראית פתוחה כאשר אתם גולשים בחלק בלתי מאובטח של האתר. 

בשעה שאנו משתמשים בקידוד SSL על מנת להגן על מידע אישי online, אנו גם עושים כל שביכולתנו להגן על מידע כזה offline. כל המידע המתייחס לגולשינו, ולא רק המידע הרגיש המתואר לעיל, מוגבל לשטח משרדינו. רק עובדים אשר תפקידם מחייב עיון במידע לצורך מילוי תפקידם (לדוגמה מחלקת הנהלת החשבונות או מחלקת שירות לקוחות) מורשים לעיין במידע אישי הניתן לזיהוי. עובדינו מחויבים להשתמש בשומרי מסך מוגנים בסיסמה כשהם עוזבים את שולחנם. כשהם שבים לשולחן, הם מוכרחים להזין את סיסמתם מחדש על מנת לעיין במידע האמור. מעבר לכך, כל עובדינו מעודכנים באופן שוטף בנוגע למדיניות ההגנה על הפרטיות הננקטת על ידינו וחשיבותה. לסיום, השרתים שבהם מאוחסן המידע האישי הניתן לזיהוי שמורים בסביבה מוגנת ונעולים.