דירקטוריוןצבי יקותיאל (קותי)
יו"ר הדירקטוריון, כיהן כמנכ"ל מרכז זלמן שזר והחברה ההיסטורית הישראלית עד 2015. עם פרישתו מונה ע"י נשיא האוניברסיטה העברית כיו"ר הדירקטוריון של החברה. חבר בחבר הנאמנים של האוניברסיטה העברית. חבר הנהלת המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן וכן חבר בהנהלת קרן גרוס לחיילים משוחררים.

רם בן-שלום
פרופסור להיסטוריה של עם ישראל וראש החוג להיסטוריה של עם ישראל ויהדות זמננו באוניברסיטה העברית. מחקריו עוסקים בהיסטוריה של יהודים במערב-אירופה בימי הביניים, והוא עורך (שותף) של כתב-העת היספניה יודאיקה העוסק ביהודי חצי-האי האיברי. 

דוד גליקסברג משה דרורי
סגן נשיא בית המשפט המחוזי בירושלים (בדימוס). בורר, מגשר, עורך דין. מורה מן החוץ, האוניברסיטה העברית בירושלים.


רינה טלגם


אלכסנדר יעקובסון
אלכסנדר יעקובסון הוא פרופסור חבר בחוג להיסטוריה באוניברסיטה העברית,  עוסק בהיסטוריה של העולם העתיק– דמוקרטיה, דעת הקהל, אספות-עם ובחירות בעולם העתיק, במיוחד ברפובליקה הרומית. כמו כן, עוסק בקיסרות המוקדמת: הדימוי הציבורי והלגיטימציה  הציבורית של השלטון הקיסרי, ומעמד המשפחה הקיסרית. תחום מחקר פרט להיסטוריה העתיקה – דמוקרטיה, זהויות לאומיות, מדינת-לאום וזכויות של מיעוטים לאומיים, בישראל ובעולם


אילון מיכאלי
אילון מיכאלי מילא תפקידי ניהול בכירים בחברות היי-טק ואחרות בישראל ובארה"ב כמו גם תפקידים בתחום ההשקעות. ב- 15 השנים האחרונות משקיע בחברות סטארט-אפ בראשית דרכן ופעיל בגופים שאינם למטרת רווח.

שרה סטרומזה
פרופסור אמריטה בחוג לשפה וספרות ערבית ובחוג למחשבת ישראל באוניברסיטה העברית. כיהנה כרקטור האוניברסיטה בשנים 2008–2012. מחקריה עוסקים בהיסטוריה אינטלקטואלית בעולם הערבי בימי הביניים ובעיקר בפילוסופיה, תאולוגיה, פרשנות ופולמוס אצל מוסלמים וכן יהודים ונוצרים שכתבו ערבית. היא מתרכזת במעבר הידע והרעיונות בין קהילות תרבותיות שונות ובקווי הדמיון והשוני ביצירתן התרבותית של אותן קהילות.

רחל קורן
רו"ח רחל קורן, ראש מדור מחלקת תקציבים וכלכלה באוניברסיטה העברית בירושלים בשמונה השנים האחרונות. לפני כן – חשבת בחברה ציבורית תעשייתית בתחום מוצרי הצריכה, תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בכלכלה וחשבונאות באוניברסיטה העברית בירושלים


עוזי רוזןאורי שגיא
דיקן משנה בבית הספר לעבודה סוציאלית ולרווחה חברתית ע"ש פאול ברוואלד.