הוצאת מאגנס ממשיכה לתת שירות גם בימים אלו, אך במתכונת מצומצמת. ניתן לבצע הזמנות באתר ולקבל משלוחים. נעדכן בכל שינוי לפי הצורך. האוניברסיטה סגורה, ולכן נבקש בעת ביצוע הזמנה לא לבחור באפשרות איסוף עצמי. יש לברר מראש גם לגבי שירות צ'יטה המפנה חבילות לבתי עסק. באיחולי בריאות טובה, צוות מאגנס
חיפוש מתקדם
>פוריות האשה והגבר
מידע נוסף
מו"ל:
שנה:
1995
דאנאקוד:
45-812792
ISBN:
965-350-035-x
עמודים:
454
שפה:
משקל:
1090 גר'
כריכה:
קשה

פוריות האשה והגבר

תקציר
בעשור האחרון חלה התפתחות אדירה בהבנת התהליכים הביולוגיים של הרביה וניפתחו אפשרויות טיפול חדשניות בבעיות אי-פוריות. מיליוני זוגות אשר נידונו בעבר לעקרות, יכולים למצוא היום מזור לסבלם באמצעות הטכנולוגיות החדשניות בטיפולי הפריון.
מטרת ספר זה היא לספק מידע מדעי עדכני ומקיף בכל תחומי הפריון של האישה והגבר. הפרקים הרבים בספר מכסים את השטחים השונים של אי-פוריות ועוסקים בהיבטים השונים של אי-פריון החל ברמה המולקולרית, במבנה האנטומי, בתהליכים הפיסיולוגיים והאנדוקריניים וכלה בדרכי אבחון וההערכה של בעיות קליניות מגוונות ודרכי פתרונן. הספר משמש כספר יסוד בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים ועונה על הדרישות למתמחה בבחינות ההתמחות. הספר יהיה גם לעזר לנבחנים בבחינות הסטאז' ובבחינות הרישוי כמו גם למומחים המתחבטים בבעיות אי-פריון.