הוצאת מאגנס ממשיכה לתת שירות גם בימים אלו, אך במתכונת מצומצמת. ניתן לבצע הזמנות באתר ולקבל משלוחים. נעדכן בכל שינוי לפי הצורך. האוניברסיטה סגורה, ולכן נבקש בעת ביצוע הזמנה לא לבחור באפשרות איסוף עצמי. יש לברר מראש גם לגבי שירות צ'יטה המפנה חבילות לבתי עסק. באיחולי בריאות טובה, צוות מאגנס
חיפוש מתקדם
>הגולן - ארץ הרי-הגעש
מידע נוסף
מו"ל:
שנה:
2014
דאנאקוד:
45-831501
ISBN:
965-350-051-8
עמודים:
272
שפה:
מהדורה:
שנייה 2014
משקל:
500 גר'
כריכה:
רכה

הגולן - ארץ הרי-הגעש

תקציר

הוולקניזם – ימיו כימי כדור הארץ, תפוצתו במרבית פני הכדור, בעיקר בקרקעיות האוקיינוסים ובשטחי ענק ביבשות, וכן בכוכבי הלכת הסלעיים ובירחים הסובבים; הוולקניזם ממיט אסונות כבדים אך גם ברכה רבה בו כמקור אנרגיה אינסופי, ביצירת קרקע פורייה, במעיינות מרפא.

הספר הגולן – ארץ הרי הגעש, מהדורה חדשה ומעודכנת, מאפשר להציץ אל תוך עולמם האימתני של הרי הגעש על פני האדמה, במעמקיה ובגרמי שמים אחרים.
בפני הקורא נחשפות תופעות הוולקניזם בקוסמוס ובכדור הארץ, ובארצנו – אין כמו רמת הגולן, המבורכת בשפע תופעות וולקניות מהממות – מקום מתאים לראותן, להתרשם מהן ולהבינן.

הספר נכתב באופן שיוכל לשמש גם כמדריך למטיילים ברמת הגולן המעוניינים בלימוד עצמי לפני הסיור, בעת הסיור ואחריו. 

דורון מור משוחח על הספר YouTube

ביקורות ועוד

רדיו צפון ללא הפסקה, גבי זהר מראיין את המחבר, אפריל 2016

"האמן- המחבר הוא כאמור דורון מור, בן קיבוץ מרחביה, שהיה גם פורץ דרך בתחום החינוך, ומילא תפקידים רבים עד שהגיע לתפקיד מנהל מחוז הצפון במשרד החינוך. ולא רק זאת, אלא שבמקביל עסק במשך 45 שנה גם בחקר הגולן, פרסם מאמרים מדעיים, הרצה באוניברסיטאות ירושלים וחיפה ובמכללות אחדות על וולקנולוגיה..." -הקיבוץ, מאת: ד"ר נורית שטובר-זיסו, יוני 2014