>עברית מן ההתחלה חלק א
מידע נוסף
מו"ל:
שנה:
2007
דאנאקוד:
45-800002
ISBN:
978-965-350-112-7
עמודים:
556
מהדורה:
מחודשת 2019
משקל:
1500 גר'
כריכה:
רכה

עברית מן ההתחלה חלק א

מהדורה מחודשת

תקציר

הפורמט האלקטרוני של ספר זה אינו זמין לרכישה עקב קשיים טכניים שהתעוררו אצל חלק מהמשתמשים. עד להודעה חדשה אנו ממליצים על שימוש בספר המודפס בלבד.


מהדורה משופרת, מתוקנת ומעודכנת (תשנ"ט – 2019) 

עברית מן ההתחלה (חלק א' וחלק ב') הוא פרי ניסיון רב שנים של כותבות הספר - שלומית חייט, שרה ישראלי והילה קובלינר - כמורות בכירות ביחידה להוראת עברית בבית הספר לתלמידים מחוץ לארץ של האוניברסיטה העברית בירושלים.

הספר מיועד ללומדי עברית ברמת המתחילים: תלמידי תיכון, סטודנטים ולומדים מבוגרים אחרים בארץ ובחוץ לארץ. המסיים ללמוד ספר זה, על שני חלקיו, יכיר את כל תופעות הלשון הבסיסיות וישלוט שליטה טובה במיומנויות השונות: כתיבה, דיבור, הבנת הנקרא והבנת הנשמע.

בשני החלקים של הספר נחשף התלמיד למגוון רב של קטעי קריאה ושיח משכבות לשון שונות וממשלבים רבים,  לרבות שיח יומיומי בדגש תקשורתי, ולצידם תרגול שיטתי ומדורג של הדקדוק, התחביר והשימוש במילון. בנוסף לטקסטים ולתרגילים מובאים בספר פסוקים ומדרשים, פרקי קריאה עברית וזמר ישראלי, ביטויים מדוברים וסלנג.

אוצר המילים, ההסברים הדקדוקיים וההוראות לתרגילים מתורגמים במהדורה זו לאנגלית. בסוף הספר מילון עברי-אנגלי, הכולל את כל אוצר המילים. הספר מלווה בתקליטור, הניתן לרכישה בנפרד, ובו כל קטעי הקריאה והשיחות.


קיים לרכישה גם תקליטור שמע ובו שיעורי האזנה על פי השיעורים בספר כאן.